Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Michal_b3
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
6524
17.03.2009, 19:44
Dostanę gdzieś w Krakowie ekran do PSP? i drugie pytanie: jest w stanie ktoś tanio wymienić zepsuty ekran(ile?)?
Michal_b3
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Michal_b3
Znajdź inne posty napisane przez Michal_b3