|
hmmm ja mam Viste Ultimate na stacjonarce ale majaca tylko 2gb ram i faktycznie zamulalo, ale po instalacji SP1 widze duza poprawe. Choc mimo wszytsko troche przeklinam na ten system bo nie wszytsko dziala jak powinno to wreszcie zebralem sie zeby dzieki temu systemowi zrobic defragmentacje dyskow bo normalnie mnie by szlag trafil. Sciagam teraz najnowszy build Windowsa 7 i zobaczymy z czym to sie je na screenach wyglada fenomenalnie zobaczymy jak ze stabilnoscia i wydajnoscia jesli jest tak jak pisza to chyba trzeba bedzie kupic pierwszego Windowsa w zyciu(tak tak to jest jedyna rzecz jaka mam nielegalna na mojej maszynce).
|