Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1442
Stary 17.03.2009, 19:16
Incognito2192 napisał(a):Wyświetl post
Tak mi przyszło na myśl. Może dziennikarze strony zorganizowaliby wywiad z Frankowskim? Jakby była taka możliwość.

Spytali by się go wprost - jak to było? Po prostu żeby opowiedział całą sytuację. I to co się działo w szatni też.
i myslisz,że Franek wiedząc jakie może go tu spotkać przyjęcie powie całą prawdę?lepiej spytać tego który mu oko podbił dlaczego do tego doszło.wtedy sie dowiesz więcej.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując