Wyświetl pojedynczy post
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1439
Stary 17.03.2009, 19:10
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Czy Figo był słabym piłkarzem? Czy mało pod względem sportowym zrobił dla Barcelony?
Aha, Elche jest dla nas tym, co Real dla Barcelony. Niezłą nową kosę widzę mamy.

Cytat:
My rozumiemy wasze stanowisko, wy kompletnie nie jesteście w stanie(nie chcecie?)zrozumieć naszego.
Ależ oczywiście - "WY" (czyli kto?) doskonale rozumiecie, a "MY" (czyli kto?) ni chuja. Standard.

Przeraża mnie brak zdrowego rozsądku w tej sprawie. Zachowanie Frankowskiego zniesmaczyło mnie wówczas dokładnie tak, jak zachowanie niektórych obecnie.
Odpowiedz cytując