wolfy napisał(a):

|
Czy Figo był słabym piłkarzem? Czy mało pod względem sportowym zrobił dla Barcelony?
|
Aha, Elche jest dla nas tym, co Real dla Barcelony. Niezłą nową kosę widzę mamy.
Cytat:
|
My rozumiemy wasze stanowisko, wy kompletnie nie jesteście w stanie(nie chcecie?)zrozumieć naszego.
|
Ależ oczywiście - "WY" (czyli kto?) doskonale rozumiecie, a "MY" (czyli kto?) ni chuja. Standard.
Przeraża mnie brak zdrowego rozsądku w tej sprawie. Zachowanie Frankowskiego zniesmaczyło mnie wówczas dokładnie tak, jak zachowanie niektórych obecnie.