uzytkownik_forum napisał(a):

|
Nie sadze... On grajac przynejmniej nie szukal na sile mozliwosci wyjazdu. Nadazyla sie okazja w momencie, gdy uznal, ze Jego rola juz w Wisle dobiegla konca, i zmienil klub. Po prostu.
|
dopłacając przy okazji z własnej kieszeni brakujące 150 tyś €...nie,wcale na siłę nie uciekał z Wisły.rozmowy z hiszpanami prowadził już przed rewanżem w atenach o czym sie zapomina.powtórzę jeszcze raz wszystkich zawodników Jagielloni powinniśmy pzrywitać brawami oprócz jednego,a za te 150 bramek nie gwizdajmy na niego.