Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1436
Stary 17.03.2009, 18:58
uzytkownik_forum napisał(a):Wyświetl post
Nie sadze... On grajac przynejmniej nie szukal na sile mozliwosci wyjazdu. Nadazyla sie okazja w momencie, gdy uznal, ze Jego rola juz w Wisle dobiegla konca, i zmienil klub. Po prostu.
dopłacając przy okazji z własnej kieszeni brakujące 150 tyś €...nie,wcale na siłę nie uciekał z Wisły.rozmowy z hiszpanami prowadził już przed rewanżem w atenach o czym sie zapomina.powtórzę jeszcze raz wszystkich zawodników Jagielloni powinniśmy pzrywitać brawami oprócz jednego,a za te 150 bramek nie gwizdajmy na niego.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując