Wyświetl pojedynczy post
Robert_wislak
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1432
Stary 17.03.2009, 18:36
Mogłbyć, i dla mnie jest wzorem piłkarza, inni mogliby sie od niego dużo nauczyć. Wy wymagacie tego że każdy kto przyjdzie do tego klubu musi to zostać do końca kariery i spać w budynku klubowym żeby udowodnić jak bardzo kocha Wisłe?

Wisła
Odpowiedz cytując