Wyświetl pojedynczy post
radekogi
Senior Member
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1831
Stary 17.03.2009, 17:48
Widać na dzisiejszych fotach, że nareszcie znikneły "zasieki" między E4 i E5. Juz myślalem że nasz klub na to nie wpadnie, ale miło mnie zaskoczyli. Mam nadzieje że przynajmniej na Legii i Cracovii będzie komplet.
Odpowiedz cytując