Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
radekogi
Senior Member
Od: 02.2006
Offline
#
1831
17.03.2009, 17:48
Widać na dzisiejszych fotach, że nareszcie znikneły "zasieki" między E4 i E5. Juz myślalem że nasz klub na to nie wpadnie, ale miło mnie zaskoczyli. Mam nadzieje że przynajmniej na Legii i Cracovii będzie komplet.
radekogi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do radekogi
Znajdź inne posty napisane przez radekogi