Wyświetl pojedynczy post
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9349
Stary 17.03.2009, 16:33
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jest jeszcze drugie pytanie, ważniejsze - czy Twoja psychoanaliza Brożka ma oparcie w rzeczywistości. Równie dobrze Paweł może chcieć sprawdzić się w silniejszej lidze, a pod względem kontraktu średniaka z Bundesligi, czy też ostatniej drużyny "Primera Division" nie przebijemy. Umówmy się - to "kosmiczne" czterysta tysięcy euro(do tego jeszcze motywacyjne) to jest w warunkach europejskich żart, jeżeli chodzi o bramkostrzelnego napastnika.
Niestety masz rację ,nawet byle śmieszny zachodni klubik jest w stanie zapłacić wiecej niż w Polsce.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując