wolfy napisał(a):

|
Jest jeszcze drugie pytanie, ważniejsze - czy Twoja psychoanaliza Brożka ma oparcie w rzeczywistości. Równie dobrze Paweł może chcieć sprawdzić się w silniejszej lidze, a pod względem kontraktu średniaka z Bundesligi, czy też ostatniej drużyny "Primera Division" nie przebijemy. Umówmy się - to "kosmiczne" czterysta tysięcy euro(do tego jeszcze motywacyjne) to jest w warunkach europejskich żart, jeżeli chodzi o bramkostrzelnego napastnika.
|
Niestety masz rację ,nawet byle śmieszny zachodni klubik jest w stanie zapłacić wiecej niż w Polsce.