7 kotów napisał(a):

Gratuluje stawiania znaku rownosci miedzy kopaczem Szala tlukacym chamsko m.in. Wislakow z lokcia, a naszym pilkarzem Brozkiem.
Wam juz poprawnosc polityczna we lbach sieczke zostawila.
Niedlugo reissa oplakiwac bedziecie.
PS.
Za nabijanie sie, obrazanie, kpienie z pilkarzy Wisly bede ladowal bany. Bo jakbyscie nie zauwazyli TO JEST FORUM WISLY KRAKOW, a nie POLSKIEJ PILKI NOZNEJ.
Jak chcesz sobie jeden z drugim pozalamywac rece nad garbatym losem biednego szali to zapraszam na setke innych portali, gdzie cie Kortys hipokryzja nie oslepi.
PS. Ty sie el nuero nie wcinaj bo wiesz doskonale ze jestes u mnie na cenzurowanym.
|
Nasz piłkarz Brożek też święty nie jest. Warto pamiętać coś więcej, niż ostatnie dwa sezony - marudzenie, imprezowanie, opierdalanie się i akcje typu- do.......ę z bratem Gołosiowi, bo prosi abym przykładał się do treningów. Ale to jest nieważne, bo liczy się człowiek. Cieszenie się z czyjegoś nieszczęścia, jakby to powiedział marszałek Niesiołowski, jest niegodne, niegodziwe, podłe. A Ty nie jesteś zwykłym forumowiczem, pielęgnującym w sobie nienawiść do łokcia. Jesteś moderatorem. Noblesse oblige.
PS I
Stosująć Twoją logikę, to właśnie jest miejsce, w którym można obrażać piłkarzy Wisły, ale żadnych innych. Bo: "Hyde Park Sportowy (moderowane) - Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie,
nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie"
PS II
Błagam, bez polemiki z PS I..