flamengista napisał(a):

|
Pytanie tylko, czy w Myślenicach myślą o jakichkolwiek sukcesach - czy też dominuje strategia przetrwania przez najbliższe 2 sezony bez stadionu i tym samym cięcie kosztów za cenę sukcesów sportowych.
|
Jest jeszcze drugie pytanie, ważniejsze - czy Twoja psychoanaliza Brożka ma oparcie w rzeczywistości. Równie dobrze Paweł może chcieć sprawdzić się w silniejszej lidze, a pod względem kontraktu średniaka z Bundesligi, czy też ostatniej drużyny "Primera Division" nie przebijemy. Umówmy się - to "kosmiczne" czterysta tysięcy euro(do tego jeszcze motywacyjne) to jest w warunkach europejskich żart, jeżeli chodzi o bramkostrzelnego napastnika.