Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9348
Stary 17.03.2009, 15:47
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Pytanie tylko, czy w Myślenicach myślą o jakichkolwiek sukcesach - czy też dominuje strategia przetrwania przez najbliższe 2 sezony bez stadionu i tym samym cięcie kosztów za cenę sukcesów sportowych.
Jest jeszcze drugie pytanie, ważniejsze - czy Twoja psychoanaliza Brożka ma oparcie w rzeczywistości. Równie dobrze Paweł może chcieć sprawdzić się w silniejszej lidze, a pod względem kontraktu średniaka z Bundesligi, czy też ostatniej drużyny "Primera Division" nie przebijemy. Umówmy się - to "kosmiczne" czterysta tysięcy euro(do tego jeszcze motywacyjne) to jest w warunkach europejskich żart, jeżeli chodzi o bramkostrzelnego napastnika.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując