Wyświetl pojedynczy post
siwy0000
Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6512
Stary 17.03.2009, 15:46
mic napisał(a):Wyświetl post
kadziolek1906
Co do routerow to polecam jeden z najtanszych i najprostszych:
D-Link DI-524
http://www.bitcomputer.pl/product.php?id=3664
Mam ten router, polecam go w 100% ja go kupiłem za 85 i to z 4 mc temu, kryzys daje sie we znaki.
BIEZANÓW STARY
BIEZANÓW NOWY
BIEZANÓW ZAWSZE

TRÓJKOLOROWY
Odpowiedz cytując