[quote=Qń;694156]Pewne przypadki losowe należy wykorzystywać. Rozpuścić wici po Krakowie, że uraz Pawła okazał się błahostką. Postarać się, by napisała o tym GW i krakowski Dziennik. Ubrać Piotra w koszulkę brata i już cała obrona pewnego klubu sportowego ma kłopoty z bieganiem (
dodatkowy balast w spodenkach).
Moim skromnym zdaniem w ataku od pierwszej minuty powinien zagrać duecik Wtorek i Pepe. Kiedy Andrzej ma zacząć strzelać, wchodząc jako zmieniik na ostatnie 4 minuty meczu ?!