Wyświetl pojedynczy post
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1336
Stary 17.03.2009, 14:38
FraMat napisał(a):Wyświetl post
żaden problem, bo Wisła SSA nie należy do Cupiała, ale do Telefoniki
Telefonika nie umrze, może co najwyżej zbankrutować, ale na to sa niewielkie szanse
W każdym "skarbie kibica" napisane jest ,że Wisła SSA należy do Telefoniki SA ,której właścicielem jest Cupiał Bogusław.
Nie wiem ,może jestem zupełnie nie kumaty,ale jak dla mnie to Cupiał jest zarówno właścicielem Wisły ,jak i TF SA.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując