FraMat napisał(a):

żaden problem, bo Wisła SSA nie należy do Cupiała, ale do Telefoniki
Telefonika nie umrze, może co najwyżej zbankrutować, ale na to sa niewielkie szanse
|
W każdym "skarbie kibica" napisane jest ,że Wisła SSA należy do Telefoniki SA ,której właścicielem jest Cupiał Bogusław.
Nie wiem ,może jestem zupełnie nie kumaty,ale jak dla mnie to Cupiał jest zarówno właścicielem Wisły ,jak i TF SA.