koyoot napisał(a):

|
... a wyjatki pod postacia Dudki, Jelenia(ktory zaraz moze sie doczekac wielkiego transferu i ja mowie to bez cienia sarkazmu), Blaszczykowskiego...
|
Pewnie miałeś na myśli Dudka w Feyenoordzie i Liverpoolu a nie Darka na ławce w Auxuerre?