Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4882
Stary 17.03.2009, 11:02
Uważajcie, bo on zaraz nas wszystkich zbanuje za "nieprawomyślność". Z drugiej strony, przysłowie - nie życz drugiemu, co tobie niemiłe powinno mieć zastosowanie również do tych z czerwonym nickiem.

A co do kontuzji - to jest jakaś plaga. Garguła, Brożek, Szala... Niedawno przeczytałem, że gdyby polskie kluby stosowały jakiś system (rozgrzewka przedtreningowa, czy coś takiego - niestety nie pamiętam już) warty kilkadziesiąt tysięcy - to kontuzji byłoby zdecydowanie mniej. Tymczasem tego systemu nie stosuje w Polsce nikt! Oszczędność czy głupota?
Odpowiedz cytując