|
Ktoś profesjonalny w sztabie by może i się przydał, ale na pewno zepsuł by hegemonie obecnych.
Po co profesjonaliste, jeszcze coś będzie wymagał. Może im pasuje tak jak jest, pinior w kieszeni jest i to sie liczy.
niestety
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|