Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 17.03.2009, 08:37
Może Skorża w tej trudnej sytuacji powinien sięgnąc po któegoś z ME : Batko lub Leszczak?
Już dawno ( od czasów Grzegorza Patera ) żaden z wychowanków na dłużej nie przebił sie do pierwszej jedenastki.Najwyższa pora to zmienic.
Większe pojęcie o grze w ataku od Beto ma myśle Piotrek Brożek.Ja bym właśnie Pietie wystawił na szpicy.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 17.03.2009 o godz. 08:39.
Odpowiedz cytując