Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
mav23
Member
Od: 02.2009
Offline
#
1828
17.03.2009, 01:36
Jeżeli dubluje czyjegoś posta przepraszam z góry( chwile mnie nie było przy kompie i nie jestem na bierząco ) Tu taka mała ciekawostka
oby się takie cuda tylko w Poznaniu zdarzały.
http://miasta.gazeta.pl/poznan/1,360...ie_pasuje.html
mav23
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mav23
Znajdź inne posty napisane przez mav23