Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 17.03.2009, 01:05
Wiec lepiej incognito tak?Kumam o co chodzi ale w niektórych przypadkach liczę na cywilną odwagę
A że mój podpis zrobi taką kariere, tom nie przypuszczał.A geneza oczywista, chciałem zrobic coś w przypływie totalnego .....i wyszło to co widać.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując