Temat
:
Co robić w trakcie bana?
Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline
#
105
17.03.2009, 01:05
Wiec lepiej incognito tak
?Kumam o co chodzi ale w niektórych przypadkach liczę na cywilną odwagę
A że mój podpis zrobi taką kariere, tom nie przypuszczał.A geneza oczywista, chciałem zrobic coś w przypływie totalnego .....i wyszło to co widać.
94 - Allah Akbar!!
1q2
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 1q2
Znajdź inne posty napisane przez 1q2