Wyświetl pojedynczy post
Kurt
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Wisła Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1409
Stary 17.03.2009, 00:30
Cytat:
Dolha by pewnie tez dostal gdyby chcial do nas wrocic,
Nie dostałby... jeżeli sam tego nie byłeś w stanie wywnioskować po meczu Wisła - Lech... To masz duże problemy z postrzeganiem świata.

Cytat:
Tacy z Was kibice?jak Waszemu idolowi podwinela sie noga odrazu go skreslacie? Moze jakby Wisla spadla do 1 ligi to tez byscie sie obrazili i na mecze nie chodzili?
Zobaczymy czy Frankowski obrazi się na swoją drugą miłość jak zostanie zdegradowana. Dla ludzi dla których Wisłą to coś więcej niż zbieranina grajków, nie ma znaczenia czy gra się z Turem Turek, Zniczem Pruszków czy Dolcanem Ząbki bo przychodzi się dla Wisły, więc to duże nadużycie.

Sam piszesz, aby być wiernym Wiślakiem trzeba być z Wisłą na dobre i na złe. Dla mnie legenda Wisły Kraków musi być nie tylko grajkiem, który strzeli stokilkanaście bramek... a przy okazji wiernym Wiślakiem na dobre i na złe. I możesz pisać, że to już nie te czasy, że był za dobry, że chciał zarobić, spróbować za granicą. To cena bycia legendą.

Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz!
Tylko Wisła!

Odpowiedz cytując