Cytat:
|
Dolha by pewnie tez dostal gdyby chcial do nas wrocic,
|
Nie dostałby... jeżeli sam tego nie byłeś w stanie wywnioskować po meczu Wisła - Lech... To masz duże problemy z postrzeganiem świata.
Cytat:
|
Tacy z Was kibice?jak Waszemu idolowi podwinela sie noga odrazu go skreslacie? Moze jakby Wisla spadla do 1 ligi to tez byscie sie obrazili i na mecze nie chodzili?
|
Zobaczymy czy Frankowski obrazi się na swoją drugą miłość jak zostanie zdegradowana. Dla ludzi dla których Wisłą to coś więcej niż zbieranina grajków, nie ma znaczenia czy gra się z Turem Turek, Zniczem Pruszków czy Dolcanem Ząbki bo przychodzi się dla Wisły, więc to duże nadużycie.
Sam piszesz, aby być wiernym Wiślakiem trzeba być z Wisłą na dobre i na złe. Dla mnie legenda Wisły Kraków musi być nie tylko grajkiem, który strzeli stokilkanaście bramek... a przy okazji wiernym Wiślakiem na dobre i na złe. I możesz pisać, że to już nie te czasy, że był za dobry, że chciał zarobić, spróbować za granicą. To cena bycia legendą.