Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1827
Stary 17.03.2009, 00:10
Cytat:
Wiem, że Lech też będzie musiał opuścić swój stadion, ale mówi się o jednej rundzie poza swoim obiektem w jego przypadku. Tymczasem my będziemy musieli spędzić poza R 22 przynajmniej rok czasu
Więc jeśli tak Cie razi ten rok czasu to powiedzmy ze przeniesiemy sie tylko na 2 rundy
Odpowiedz cytując