|
Całą tę fascynującą dyskusję przeniosłem do "Nibylandii".
Proszę też o nie posiłkowanie się zwrotami typu "jesteś piłkarskim dyletantem" lub "pieprzysz jak potłuczony"(nie muszę chyba tłumaczyć dlaczego?).
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|