Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1562
Stary 16.03.2009, 23:17
Jutro Puchar Polski.
Ruch - Zagłębie Lubin.
Kurs na Lubinian grubo ponad 3.
W Milenium np. 3,80.
Ja chyba się skuszę...
Zagłębie ma następny mecz dopiero 22.03, więc nie ma powodów by się oszczędzać, tym bardziej, że runda dopiero się zaczęła. A Ruch gra 21.03 mecz z Wodzisławiem, więc również kandydatami do walki o utrzymanie. Moim zdaniem Puchar Polski potraktują na pewno bardziej ulgowo... A Zagłębie nie ma nic do stracenia, mogą mieć nawet europejskie puchary dzięki tym rozgrywkom.

--

poszperałem trochę w internecie i jednak aż tak różowo to nie wygląda

http://www.zaglebie-lubin.pl/www/ind...id=art&nr=4678

więc typ na własną odpowiedzialność

ja jednak po takim kursie nie omieszkam postawić chociaż dyszki, a może akurat wejdzie
Powód: info
Ostatnio edytowane przez MCX : 16.03.2009 o godz. 23:30.
Odpowiedz cytując