Jutro Puchar Polski.
Ruch - Zagłębie Lubin.
Kurs na Lubinian grubo ponad 3.
W Milenium np. 3,80.
Ja chyba się skuszę...
Zagłębie ma następny mecz dopiero 22.03, więc nie ma powodów by się oszczędzać, tym bardziej, że runda dopiero się zaczęła. A Ruch gra 21.03 mecz z Wodzisławiem, więc również kandydatami do walki o utrzymanie. Moim zdaniem Puchar Polski potraktują na pewno bardziej ulgowo... A Zagłębie nie ma nic do stracenia, mogą mieć nawet europejskie puchary dzięki tym rozgrywkom.
--
poszperałem trochę w internecie i jednak aż tak różowo to nie wygląda
http://www.zaglebie-lubin.pl/www/ind...id=art&nr=4678
więc typ na własną odpowiedzialność
ja jednak po takim kursie nie omieszkam postawić chociaż dyszki, a może akurat wejdzie
