Wyświetl pojedynczy post
puszek06
Banita
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#323
Stary 16.03.2009, 23:04
a oprócz filmów "na zjebe" polecam Braci Kramazow Zelenki, naprawde urzekła mnie ta ekranizacja dzieła Dostojewskiego. Nie wie się czy oglądamy teatr czy też film, do tego akcent krakowski i doskonała gra aktora (zwłaszcza tego co gra Dymitra)
Odpowiedz cytując