Temat
:
Filmy, które warto obejrzeć
Wyświetl pojedynczy post
puszek06
Banita
Od: 11.2008
Offline
#
323
16.03.2009, 23:04
a oprócz filmów "na zjebe" polecam Braci Kramazow Zelenki, naprawde urzekła mnie ta ekranizacja dzieła Dostojewskiego. Nie wie się czy oglądamy teatr czy też film, do tego akcent krakowski i doskonała gra aktora (zwłaszcza tego co gra Dymitra)
puszek06
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez puszek06