Wyświetl pojedynczy post
Robek
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: STOŁECZNE MIASTO KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1407
Stary 16.03.2009, 23:01
Ja nigdy nie byłem przeciw niemu
Chociaż wiem że wielu jest przeciw
Ale kto zna kulisy jego odejścia ? podobno wielu?
czyli wszyscy ci co są przeciw
tylko czy znaja prawde?
czy tylko sie im wydaje że znają?
A teraz Franek to nawet nie chciałby przyjść do nas po tym co sobie pewnie poczytał na tym szacownym forum,bo pomimo szacunku dla Brożka ale długo nie bedzie takiego napadziora w Wisełce
Tacy sie zdażają raz na 20-30 lat czyli był K.Kmiecik a potem T.Frankowski i może bedzie kiedyś nim P. Broęk ? ale jeszcze musiałby być z nami z 5 latek a na to sie nie zanosi
przykre ale prawdziwe
Odpowiedz cytując