Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
dannato
Senior Member
Od: 12.2004
Skąd: HALA
Offline
#
1824
16.03.2009, 22:59
odnosząc się po raz 10000 tylko do jednego zdania - Lech też się będzie musiał wynieść ze swojego stadionu.
WISŁA CHECKS
dannato
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dannato
Znajdź inne posty napisane przez dannato