Poważna kontuzja Wojciecha Szali
Według wstępnej diagnozy Wojciech Szala zerwał mięsień czworogłowy uda.
- Zawodnik zerwał mięsień czworogłowy uda. Wojtka czeka długa przerwa. Dokładny czas rekonwalescencji oraz sposób leczenia poznamy po jutrzejszych badaniach – powiedział legia.com doktor Stanisław Machowski.
http://legia.com/www/index.php?akt=6267
W sumie podstawowy zawodnik i walczak-zadziora

więc raczej spore osłabienie