|
Pytanie ! mam umowę w Erze, kończy się w czerwcu, ale chciałbym zmienić operatora przejść do innej sieci ale oczywiście zachować numer, jak to załatwić ? idę do np. Play'a i tam wszystko załatwię ? jaki będzie koszt ?
"A ja myślałem, że to śmieci,
Że to gówno z nieba leci..."
|