Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kadziolek1906
Senior Member
Od: 04.2008
Offline
#
1406
16.03.2009, 22:40
Jak było NIE dla Franka do Wisły to nikt nic nie mówił... A teraz strzelił pare bramek i wszyscy mówią jaki to on dobry i wspaniały
kadziolek1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kadziolek1906
Znajdź inne posty napisane przez kadziolek1906