Wyświetl pojedynczy post
jaitylkoja
Senior Member
 
Od: 01.2008
Skąd: się tu wziąłem?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 16.03.2009, 21:23
A ja miałem w pierwszym dniu bana na pół roku - 2 takie same tematy w pierwszym dniu
Młody byłem głupi... Ale i tak codziennie przeglądałem strony, często żałując, że nie mogę czegoś swojego dodać... Ale grzecznie wyczekałem i od tego czasu piszę tylko z sensem (przynajmniej tak mi się wydaje)
ćwicz to co chcesz, nawet gdy kumple nie ćwiczą..


Odpowiedz cytując