A ja miałem w pierwszym dniu bana na pół roku

- 2 takie same tematy w pierwszym dniu

Młody byłem głupi... Ale i tak codziennie przeglądałem strony, często żałując, że nie mogę czegoś swojego dodać... Ale grzecznie wyczekałem i od tego czasu piszę tylko z sensem (przynajmniej tak mi się wydaje

)