Wyświetl pojedynczy post
Janusz13
Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 16.03.2009, 21:02
Cytat:
mnie to smieszy jak w czasie transmisji z Bełchatowa komentatorzy z canal+ rzucili haslo, że Beto to tylko zastawiać się umie i ..... na forum stało się to obowiązującą prawdą.
A zauważyłeś w nim coś jeszcze ? Albo masz wszystko albo nic, albo jesteś dobry albo nie. Beto nie ma dynamiki,zwrotności, szybkości. Można mieć te parametry ograniczone jak to zwykle jest w przypadku środkowego napastnika ale Beto ma je naprawdę za bardzo zredukowane. Znajdź mi w choćby średniaku europejskim zawodnika z taką charakterystyką.

Co do tego jak ma wyglądać nasz atak to tak jak już pisałem trzeba próbować odbudować Niedzielana, nie widzę innej osoby z naszej kadry na to miejsce.
Odpowiedz cytując