Witam! Zwracam się z gorącą prośbą do kibiców Białej Gwiazdy o wypełnienie ankiety do pracy licencjackiej. Ankieta porusza temat marketingu w Wiśle Kraków. Można ją znaleźć pod poniższym linkiem:
http://www.ankietka.pl/survey/show/i...lad.pl/a2xf3cd
Z góry dziękuję i pozdrawiam
FORZA WISŁA