Niekonik napisał(a):

|
Temat juz byl przerabiany ankieta rowniez byla nawet nie raz, sam kiedys taka zakladalem , ale kiedy jedna z opcji zaczynala miec niezla przewage, temat zostal szybko zamkniety
|
A kogo obchodzą jakieś ankiety i przewagi internetowe? cóż z tego że ktoś nabrał jakiejś przewagi skoro 2/4 z tych osób stadionu Wisły na oczy nie widziała.
Wszystko zweryfikuje mecz Wisła - Jaga.
Wpierw byłem za tym żeby Frankowskiemu zryć psyche jak Emilianowi, po przemyśleniu myślę że najlepszym rozwiązaniem będzie olanie go.. ciepłą herbatą...
Zresztą odpowiednie osoby zrobią to co uważają za słuszne.