Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1395
Stary 16.03.2009, 19:55
Niekonik napisał(a):Wyświetl post
Temat juz byl przerabiany ankieta rowniez byla nawet nie raz, sam kiedys taka zakladalem , ale kiedy jedna z opcji zaczynala miec niezla przewage, temat zostal szybko zamkniety
A kogo obchodzą jakieś ankiety i przewagi internetowe? cóż z tego że ktoś nabrał jakiejś przewagi skoro 2/4 z tych osób stadionu Wisły na oczy nie widziała.

Wszystko zweryfikuje mecz Wisła - Jaga.

Wpierw byłem za tym żeby Frankowskiemu zryć psyche jak Emilianowi, po przemyśleniu myślę że najlepszym rozwiązaniem będzie olanie go.. ciepłą herbatą...
Zresztą odpowiednie osoby zrobią to co uważają za słuszne.
Ostatnio edytowane przez element : 16.03.2009 o godz. 20:03.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując