Kluvi napisał(a):

może słowo "bluzga" było za mocne, ale sam wiesz jak tu nie raz o nim pisali.
Franek nie jest moim idolem ale szanuje go za to co zrobił dla Wisły tyle tylko ze w niej juz nie gra wiec dla mnie temat skończony jest i lepiej by było skupić się na tym co się dzieje u nas obecnie a nie wracac ciagle do przeszlosci.
Franek mógł zostać legendą, ale nie został .. jego wybór
|
Ale na pewno zapisał się w historii klubu jako jeden z lepszych jej strzelców
i NIKT go stamtąd nie wykreśli
A pewnie paru chętnych by się znalazło