Wyświetl pojedynczy post
Robek
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: STOŁECZNE MIASTO KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1392
Stary 16.03.2009, 19:41
Kluvi napisał(a):Wyświetl post
może słowo "bluzga" było za mocne, ale sam wiesz jak tu nie raz o nim pisali.
Franek nie jest moim idolem ale szanuje go za to co zrobił dla Wisły tyle tylko ze w niej juz nie gra wiec dla mnie temat skończony jest i lepiej by było skupić się na tym co się dzieje u nas obecnie a nie wracac ciagle do przeszlosci.

Franek mógł zostać legendą, ale nie został .. jego wybór

Ale na pewno zapisał się w historii klubu jako jeden z lepszych jej strzelców
i NIKT go stamtąd nie wykreśli
A pewnie paru chętnych by się znalazło
Odpowiedz cytując