Wyświetl pojedynczy post
NHwiernyTS
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Kraków NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 16.03.2009, 19:37
Ćwielong powinien grać od pierwszego gwizdka. Boguski i Łobo na derbach muszą gryźć trawę..może Beto coś strzeli bo szanse z pewnością dostanie.

Wybór Był Prosty - Wiara w Jednego Boga, Krakowska Wisła To Naszego Życia Droga!

Odpowiedz cytując