dario.h napisał(a):

|
byłem dziś po 16. kupowałem bilet dla znajomego bo sam mam karnecik ;-).... cisza..... sam jeden w wislackim świecie byłem.... biletów pełno na każdy sektor..... hmmm.... czyżby frekwencja miała nie dopisać?
|
albo ludzie zrażeni zeszłorocznymi wydarzeniami odpuścili pierwszy dzień