Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
dostuffca
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1004
Stary 16.03.2009, 19:18
dario.h napisał(a):Wyświetl post
byłem dziś po 16. kupowałem bilet dla znajomego bo sam mam karnecik ;-).... cisza..... sam jeden w wislackim świecie byłem.... biletów pełno na każdy sektor..... hmmm.... czyżby frekwencja miała nie dopisać?
albo ludzie zrażeni zeszłorocznymi wydarzeniami odpuścili pierwszy dzień

Odpowiedz cytując