Temat
:
Hokej na lodzie
Wyświetl pojedynczy post
Oswięcim
Member
Od: 01.2008
Offline
#
48
16.03.2009, 19:12
Unii w Krynicy ponad 200 osób. po meczu w Nowym Sączu małe atrakcje ze strony Sandecji.
Oswięcim
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Oswięcim
Znajdź inne posty napisane przez Oswięcim