|
Żurawski jeszcze nie zdecydował czy wogóle wróci do Polski więc nie ma co sie napalać że przyjdzie i znowu będzie szalał.Gra w Grecji jest tam wiodącą postacią pewnie też więcej zarabia niż u nas by zarabiał to ja w sumie sie nie zdziwie jak tam zostanie.
Kokoszka zagrał pare meczu w tym Empoli ale teraz go odsuneli na ławe więc zobaczymy czy po takiej porażce w następnym meczu dostanie szanse.Choć ja osobiście nie lubie Kokoszki za styl w jakim odszedł od nas czy może powinnienem powiedzieć uciekł.
|