Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1387
Stary 16.03.2009, 18:35
może słowo "bluzga" było za mocne, ale sam wiesz jak tu nie raz o nim pisali.
Franek nie jest moim idolem ale szanuje go za to co zrobił dla Wisły tyle tylko ze w niej juz nie gra wiec dla mnie temat skończony jest i lepiej by było skupić się na tym co się dzieje u nas obecnie a nie wracac ciagle do przeszlosci.

Franek mógł zostać legendą, ale nie został .. jego wybór


Odpowiedz cytując