Wyświetl pojedynczy post
Maciejj
Senior Member
 
Od: 11.2004
Skąd: kątownia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 16.03.2009, 18:27
Plancu - a ja na Wtorku juz dałem krzyżyk i nic Wisła z niego nie ebdzie miała

Chciałbym się mylić za np 3 miesiace jak bedzie miał na koncie np 8-10 bramek i publicznie na forum zwrócic mu honor - ale niestety........... marne szane........ jak powiadają żabojady
Odpowiedz cytując