|
Plancu - a ja na Wtorku juz dałem krzyżyk i nic Wisła z niego nie ebdzie miała
Chciałbym się mylić za np 3 miesiace jak bedzie miał na koncie np 8-10 bramek i publicznie na forum zwrócic mu honor - ale niestety........... marne szane........ jak powiadają żabojady
|