Temat
:
Śmieszne zdjęcia, filmiki, itp.
Wyświetl pojedynczy post
Maciejj
Senior Member
Od: 11.2004
Skąd: kątownia
Offline
#
2157
16.03.2009, 18:16
Panowie Ci ludzie dla lansu są w stanie olać grón babci ciepłym moczem ..... więc nie oglądam takich programów bo to żenada na maksa
zeby nie bylo spamu to daje linka z innej beczki
http://www.joemonster.org/art/11086/Domy_jak_palace
Powód: bo sie lansuje u powiatowego
Ostatnio edytowane przez Maciejj : 16.03.2009 o godz. 18:38.
Maciejj
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Maciejj
Znajdź inne posty napisane przez Maciejj