Wyświetl pojedynczy post
raztaman
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2156
Stary 16.03.2009, 18:06
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Zlotowki nie dam na ta s****ysynska telewizje.
Abonamentow sie zachciewa a pozniej serwuja takie gowno.
za tv4 nie placisz abonamentu, to nie publiczna...
zreszta jeden ch..., i tak darmozjadom nie dam chocby 1 grosza.
gorzej z tymi co placili i przestali, podobno maja zaczac ostro scigac )
Odpowiedz cytując