7 kotów napisał(a):

Zlotowki nie dam na ta s****ysynska telewizje.
Abonamentow sie zachciewa a pozniej serwuja takie gowno.
|
za tv4 nie placisz abonamentu, to nie publiczna...
zreszta jeden ch..., i tak darmozjadom nie dam chocby 1 grosza.
gorzej z tymi co placili i przestali, podobno maja zaczac ostro scigac

)