Wyświetl pojedynczy post
kubawislak
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Młyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2155
Stary 16.03.2009, 18:05
7 kotów: no masz rację, ale nie do końca... Figurski z pewnością nie nadaje się do takiego programu, dużo lepszy jest Wojewódzki, bez porównania lepszy, bo Figurski dał się zrobić na idiotę... A chodzi o to, że prowadzący ma robić idiotę z takiej Joli np czy Frytki, Dody itp... Tu dał się zrobić na idiotę głupiej joli...a to jest porażka, pomijając pytanie co za kretyn wymyślił kopię Wojewódzkiego... To tak jak by teraz polsat wyskoczył z programem "porozmawiajmy o wszystkim" czyli rozmowy w toku tyle, że w innej nazwie...
Wracając do tematu... Nowicki wyszedł tu z tego pojedynku najlepiej... bo jola próbując zrobić z niego idiotę, on z niej zrobił jeszcze większa idiotkę... A chodzi mi w ogóle o to, że niektórzy są powołąni do takiej pracy jak np Wojewódzki... ja nie ukrywam, że przypada mi taka praca do gustu i nie miał b ym nic przeciwko temu aby uświadomić polskim idiotkom kim są....
Ostatnio edytowane przez kubawislak : 16.03.2009 o godz. 18:07.
Odpowiedz cytując