Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
zimiok
Senior Member
Od: 10.2008
Offline
#
1001
16.03.2009, 17:53
kolejka była ale tylko rano. 20 minut przed 11 i 15 minut po otwarciu kas. Oby nie było wstydu!
zimiok
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zimiok
Znajdź inne posty napisane przez zimiok