Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1000
Stary 16.03.2009, 17:49
Jak kompletu nie będzie to wstyd straszny. Wiem że na Pasach to nawet na derbach 5 tys widzów to super rezultat, ale nas się przecież nie mierzy tą miarą

Tak więc do kas Panie i Panowie!
Odpowiedz cytując