Wyświetl pojedynczy post
kubanczyk
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#832
Stary 16.03.2009, 17:48
Skorza specjalnie nie wpuszcza Jirsaka, zeby sie odegrac Bednarzowi? chlopie wes sie zastanow.Tomas jest juz tu 1,5 roku i nie gra rewelacyjnie. jego najlepsze mecze mozna okreslic jedynie mianem dobre. w poprzedniej rundzie odstawal szanse, ii to duzo, a nie pokazal nic ponad przecietnosc. moze na treningach spisuje sie dobrze, rozgrywa, strzela ale nie umie tego przekazac w meczu.

zejdzmy na ziemie, ja podobnie jak czesc liczylem, wierzylem, czekalem az Tomas sie wkoncu przelamie, ale 1,5 roku to jest duzo czasu. trzeba sprobowac go sprzedac, moze ktos wylozy 700 tys euro zeby tylko odzyskac pieniadze wydane na niego, i szukac szczescia dalej.