|
żeby nie było to ja żadnego z nich nie potępiam, stało się tak a nie inaczej my mamy teraz swoje problemy
a oni swoje.
Proszę was, skończcie wypisywać te bluzgi na Franka i skupic się na aktualnym składzie naszego klubu i kibicujmy tym, którzy dla nas graja.
|