Wyświetl pojedynczy post
eye63
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1379
Stary 16.03.2009, 17:37
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Czekam na puentę... Nie widzę tu deklaracji o miłości do Wisły, za to w tym samym wywiadzie("PS")Cleber wspomina, że jego ukochanym klubem jest(bodajże)Santos. Wiem, bo czytałem oryginał w całości, a nie kolaż zrobiony dla jakiegoś portalu.

Deklaracja - "nie mam nic przeciwko zakończenia kariery w Wiśle jeśli forma pozwoli i dogadam się z klubem" nie znaczy to samo co "kocham Wisłę, czuję się Wiślakiem i chcę tu zakończyć karierę".
Puenta jest taka: "J***ć Clebera, j***ć Żurawia (przynajmniej do czerwca), j***ć Dudkę, Frankowski strzelił bramkę dla Jagi i jest BOGIEM - j***ć wszystkich którzy mówią, że nie". Chociaż po zastanowieniu, jednak jeszcze "j***ć zdrajcę Clebera i j***ć dzieci Clebera".
Odpowiedz cytując