Pero napisał(a):

Orientuje sie ktoś kiedyś na kiedy planowane jest rozpisanie przetargu na wykończenie wnętrza trybuny D (tylko prosze nie pisać że miał to zrobić Budimeks.. BO NIE MIAŁ!!) Z tego co było kiedyś pisane to wkrótce mają być rozpisane przetargi na parkingi za D i E. Głupio byłoby wybudować parkingi i drogi dojścia a dopiero potem wzięcie sie za wykończanie wnętrza.
|
(Czysto teoretycznie, żeby mnie nikt do odpowiedzialności nie pociągał) - wydaje mi się, że wnętrze D będzie robione na samym końcu. Czyt. Jak już będą wszystkie trybuny i będą prace przy elewacjach itd. - wtedy chyba też są plany, żeby zająć się wnętrzem.