Wyświetl pojedynczy post
eye63
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1820
Stary 16.03.2009, 17:28
Pero napisał(a):Wyświetl post
Orientuje sie ktoś kiedyś na kiedy planowane jest rozpisanie przetargu na wykończenie wnętrza trybuny D (tylko prosze nie pisać że miał to zrobić Budimeks.. BO NIE MIAŁ!!) Z tego co było kiedyś pisane to wkrótce mają być rozpisane przetargi na parkingi za D i E. Głupio byłoby wybudować parkingi i drogi dojścia a dopiero potem wzięcie sie za wykończanie wnętrza.
(Czysto teoretycznie, żeby mnie nikt do odpowiedzialności nie pociągał) - wydaje mi się, że wnętrze D będzie robione na samym końcu. Czyt. Jak już będą wszystkie trybuny i będą prace przy elewacjach itd. - wtedy chyba też są plany, żeby zająć się wnętrzem.
Odpowiedz cytując