|
sam podkreśliłeś słowa Clebera "chciałbym zakończyć karierę w Wiśle"
jak dla mnie to jest jakaś deklaracja
ktoś napisał że Franek nas zdradził, ale jakoś nie zagrał w żadnym klubie z którym się nie trawimy,
naprawdę skończmy ten wątek. Chciał wyjechać za granicę wyjechał, zasmakował tamtejszej piłki, zasmakował. Ja mu dziękuję za te piękne bramki dla Wisełki, ale dla nas to rozdział skończony.
Myślę ze mimo wszystko Franek nie strzeli nam bramki :d zobaczycie ;p
|